Мій акаунт Закладки
0
Оформити замовлення
RU | UA |

Друзі! Ми працюємо за переднім дзвінком у Дніпрі. Все буде добре! 💙💛  Тел 097 092 90 77
0996468801

Бестселери

 Босоніжки
Босоніжки
для дівчаток
Смотреть
 кросівки
кросівки
для хлопчиків
Смотреть
 Босоніжки
Босоніжки
для хлопчика
Смотреть
 Шкільне взуття
Шкільне взуття
для дівчаток
Смотреть
кросівки
кросівки
для дівчаток
Смотреть
 Ортопедичні
Ортопедичні
босоніжки
Смотреть

Ортопедичне взуття для дітей

Існує думка, що ортопедичне взуття потрібне лише людям, у яких є певні порушення при ході та захворювання опорно-рухового апарату. Насправді це не так. Ортопедичне взуття можна і навіть потрібно носити всім – дітям та дорослим у будь-якому віці. Ортопедичне взуття дозволяє стопі займати правильне положення та створює максимум зручності при ходьбі. Про необхідність дитячого ортопедичного взуття говорить хоча б той факт, що близько 80% людей відчувають дискомфорт при русі, а 20% - ще й болючі відчуття.

Чим ортопедичне взуття відрізняється від звичайного

Завдяки низці певних характеристик ортопедичне взуття відрізняється підвищеною комфортністю. Жорсткий задник тримає в потрібному положенні п'яту і фіксує гомілковостопний суглоб. Спеціальний невеликий підбор і посилена підошва зі згином в області пальців встановлюють правильний крок і знижують навантаження на стопу. Анатомічний супінатор дозволяє їй займати оптимальне положення і служить для профілактики плоскостопості або допомагає поступово його усунути. Крім того, все ортопедичне взуття виготовляється виключно з натуральних матеріалів - і зовнішні, і внутрішні деталі.

Купити дитяче ортопедичне взуття у магазині pyatochkin.com.ua

Дитяче ортопедичне взуття

Необхідність дитячого ортопедичного взуття

Вже перші кроки дитина повинна робити у правильному ортопедичному взутті. Вона допоможе без відхилень сформувати зведення стопи і сприятиме встановленню правильного кроку. Носіння ортопедичного взуття дозволить правильно розвиватися ніжкам дитини та стане чудовою профілактикою можливих порушень. Причому діткам потрібно близько 70% часу проводити в такому взутті, по рівних поверхнях їм не можна ходити босоніж. Тому для дому, садка, школи необхідно придбати сандалі або босоніжки. Якщо ж у дитини вже з'явилися відхилення від норми, дитяче ортопедичне взуття допоможе їх поступово виправити у комплексі з індивідуальними устілками, лікувальною гімнастикою та масажами.

Чи потрібне ортопедичне взуття дорослим

Правильно підібране ортопедичне взуття не тільки створить максимум комфорту під час ходьби. Таке взуття обов'язково потрібне людям, які багато часу проводять на ногах, активно займаються спортом, відчувають незручності під час руху. При больових чи неприємних відчуттях, при натоптишах, підвищеній втомі ніг ортопедична згодом допоможе усунути ці проблеми. Найбільш ефективним буде її носіння разом із індивідуальними ортопедичними устілками та комплексом лікувальних заходів. Ортопедичне взуття допоможе отримати легкість руху, отримати гарну ходу та поставу, зберегти своє здоров'я.

Купити ортопедичне взуття для дітей у нашому магазині для Вас не важко. Все, що потрібно для вашого малюка, ви можете не виходячи з дому придбати на нашому сайті pyatochkin.com.ua

Купуючи у нас ортопедичне взуття, Ви отримуєте:

  • висока якість виробу, підтвердженого відповідними сертифікатами;
  • якісну кваліфіковану допомогу у виборі виробів та консультацію лікаря-ортопеда;
  • великий вибір взуття від різних виробників;
  • доступні ціни;
  • тривалий термін експлуатації.